Pokemon Conquest
Pokémon Conquest eind juli in de rekken
27 June 2012 12:45 | Nieuws | Praga | 4 reacties
Pokémon Conquest wordt op 27 juli 2012 in de Benelux gelanceerd en brengt spelers naar Ransei, een gloednieuwe wereld vol Pokémon en avonturen. Je kan het spel trouwens ook in 2D op je Nintendo 3DS spelen.
In Pokémon Conquest nemen spelers de rol aan van een jonge krijgsheer die aan een Pokémon wordt gekoppeld. Samen gaan ze op reis om strijders te rekruteren voor de verdediging van hun groeiende koninkrijk. Onderweg ontmoeten ze naast diverse Pokémon ook krijgers en krijgsheren die zijn gebaseerd op strijders uit de Japanse middeleeuwen. Het spel bevat bijna 200 Pokémon, waaronder vele uit de recent verschenen spellen Pokémon Black Version en Pokémon White Version.
Op de slagvelden van Pokémon Conquest moeten spelers steeds de beste Pokémon-soorten kiezen om hun tegenstanders maximale schade toe te brengen. Tijdens de turned-based gevechten met twee teams van elk zes Pokémon, moeten spelers hun tactische keuzes afstemmen op omstandigheden die elke beurt kunnen veranderen. Zo blijft elk gevecht spannend tot de laatste actie.
Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!
Naar welke Ubisoft-titel kijken jullie het meest uit?
- Cannabis legaliseren
- De onweerthread 2013
- De grote "mijn ergernissen op de we...
- Lotto-systemen
- Gokthread - Revival - Deel 3
- Apple earpods + US power USB adapter
- Kan iemand mij deze specs verduidelijken...
- wie kan mij dit verduidelijken?
- verbatim printable dvd-r 4.7gb 16x 50pac...
- Turkije




