Dragon Ball Z: Budokai
Namco stelt Dragon Ball Z Budokai HD Collection voor
06 July 2012 9:22 | Trailer | Praga | 8 reacties
Krijg je niet genoeg van hyperactieve en al even hyperkinetische vechtspellen dan is dit er eentje voor jou.
Namco Bandai de terugkeer aan van twee van haar beste Dragon Ball Z games uit de geschiedenis
van de franchise. De PlayStation 2 titels Dragon
Ball Z Budokai en Dragon Ball Z
Budokai 3 worden verbeterd en opgepoetst in HD en uitgebracht worden als Dragon
Ball Z Budokai HD Collection voor PlayStation 3 en Xbox 360. De HD collectie
zal later dit jaar in de winter verschijnen.
Met verbeterde en
opgepoetste HD beelden en volledige Trophy en Achievements ondersteuning brengt
Dragon Ball Z Budokai HD Collection twee legendarische anime vechtgames naar de PlayStation 3 en Xbox 360 in een fantastisch pakket. Geen enkele fan van de
serie mag dit missen!
Dragon Ball Z
Budokai HD Collection zal vanaf deze winter verkrijgbaar zijn.
Informatie over Dragon Ball Z: Budokai
Releasedatum: 14-11-2003
Ontwikkeld door: Bandai Interactive
Uitgegeven door: Atari
Genre: Strategy SinglePlayer
Beschikbaar op:
Zalig hoe je daar zoveel meer bewegeningsvrijheid hebt dan in Budokia!

Terwijl je bij Budokai vast zat in zo'n soort 2D-omgeving (tijdens het bechten)
-Cell-shaded >>>> 3D/cell-shaded(mix dus) DBZ is nog altijd een "cartoon" en voor mij mag het dus wat "cartoony" ogen. De grafische stijlen in tenkaichi en latere delen gaven mij steeds minder de indruk dat ik met de Echte Goku en co aan het vechten was.
-Gameplay... Sorry voor iedereen die vindt dat ze meester zijn in tenkaichi, maar budokai 1/2/3 waren moeilijker en hadden een veel steilere leercurve.
Je kon niet zomaar je ultimate moves uit je mouw schudden en blocken/dodgen vereiste OEFENING! In tenkaichi was het gewoon van: "zorg dat je genoeg Ki hebt en gewoon deze twee/drie knopjes indrukken.
"2D is misschien "maar" 2D, maar het biedt wel de mogelijkheid van een enorm diepgaand gevechtsysteem. Je kan argumenteren dat 3D-beweging en vliegen het meer aan liet voelen gelijk ECHTE DBZ, maar de gevechten in de originele serie waren voor mij het coolste als ze op nog geen meter afstand van elkaar klappen uitdeelden/ontweken/blokten.
En er zijn nog wel zaken, maar ik heb men punt wel bewezen, lijkt me.
Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!
Mijn voorkeur gaat uit naar...
- Wielerseizoen 2013 - Het jaar van de her...
- Next Gen Xbox / Info / geruchten / discu...
- Jupiler Pro League 2012-2013 - Deel 7
- De Rode Duivels & internationaal voe...
- Lamp: Plasma Globe
- iPod Classic Black 160 Gb va €50 met t...
- Heleboel Onderdelen - SSD - HDD - GFX - ...
- Injustice: Gods Among Us
- Overgewicht - deel 2
- [TR] Tomb Raider & Bioshock Infinite...




