Catherine

Preview
Special
Download
Winnaars Catherine op PS3/ Xbox 360
Tuesday 06 March 2012 10:53 | Wedstrijd | Praga | 12 reacties (ps3 - x360)
WIN een exemplaar van Catherine op PS3 of Xbox 360
Monday 05 March 2012 13:38 | Wedstrijd | Praga | 35 reacties (ps3 - x360)
Catherine zet zich in haar blootje
Friday 03 February 2012 15:35 | Trailer | Praga | 10 reacties (ps3 - x360)
Catherine krijgt fysieke pre-orderbonus
Monday 16 January 2012 13:59 | Nieuws | Matthew | 5 reacties (ps3 - x360)
Catherine bewaart erotische lingerie voor 10 februari
Thursday 08 December 2011 8:19 | Nieuws | Mich | 3 reacties (ps3 - x360)
Erotische nachten met de Catherine Stray Sheep Edition
Friday 02 December 2011 3:09 | Nieuws | Matthew | 7 reacties (ps3 - x360)
Catherine verleidt Europa in februari 2012
Friday 25 November 2011 10:32 | Nieuws | BelgianTerror | 8 reacties (ps3 - x360)
Atlus zet nieuw verkooprecord met Catherine
Wednesday 03 August 2011 10:00 | Nieuws | Mich | 4 reacties (ps3 - x360)
Klimmen of sterven in Catherine
Wednesday 20 July 2011 14:03 | Trailer | Mich | 11 reacties (ps3 - x360)
Puzzel tussen droom en werkelijkheid in Catherine
Thursday 07 July 2011 8:50 | Trailer | Mich | 6 reacties (ps3 - x360)
E3 2011: Roze is de nieuwe kleur des doods
Thursday 09 June 2011 9:37 | Trailer | Aveline | 12 reacties (ps3 - x360)

Informatie over Catherine


Releasedatum: 10-02-2012
Ontwikkeld door: Atlus
Uitgegeven door: Deep Silver
Genre: Action/Adventure
SinglePlayer
Beschikbaar op: x360 ps3
Age 18+

Doe jij vaak in-game aankopen voor je mobiele games?



Ja Nee, en zal het nooit doen Nee, al is het soms moeilijk niet overstag te gaan Soms, hangt van het spel af Ik speel geen mobiele games

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming Trailer - 00:01:02 min Meer
Copyright © 2013 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website