Call of Duty: Black Ops 2

E3 2012: Een blik achter de schermen bij Black Ops 2

E3 2012: Een blik achter de schermen bij Black Ops 2


07 June 2012 10:05 | Trailer | Dj Super | 2 reacties

De verwachtingen liggen elk jaar torenhoog bij de Call of Duty franchise. Terwijl de ene gamer het als herkauwde troep beschouwd, zijn er nog steeds bijzonder veel fans die genieten van het plezier dat deze shooter hun verschaft. Ontwikkelaar Treyarch gaat alvast zeer ambitieus aan de slag met Call of Duty: Black Ops 2 en gunt ons in afwachting een kleine blik achter de schermen.

In een niet zo verre toekomst komen we terecht in oorlog waarin we te maken krijgen met zeer geavanceerde wapens en wordt het strijdtoneel overrompeld met robots en drones. Voor eerst zal deze campagne voor de spelers verschillend kunnen verlopen afhankelijk van de beslissingen die we nemen. Ook de zombie-modus en multiplayer worden onder handen genomen, maar dat zullen de jongens van Treyarch zelf even uit de doeken doen.

 

 

Informatie over Call of Duty: Black Ops 2


Releasedatum: 13-11-2012
Ontwikkeld door: Treyarch
Uitgegeven door: Activision
Genre: FPS
Multiplayer
Beschikbaar op: pc x360 ps3 wiiu
Age 18+
 
1 100% rep

Li1quid zegt op 07/06/2012 10:18   [?]

  Rating 7 16+ 16+
Ctrl+c & Ctrl+v
1.1 100% rep

skyaffez zegt op 07/06/2012 13:58   [?]

  Rating 1 16+ 16+
wa is hier nu copy paste aan? Ja ok de engine blijft dezelfde maar alles wordt volledig vernieuwd. Multiplayer gaat een gans andere beleving worden, zombies wordt nog groter en nieuwe game modes, en campaing wordt ook helemaal vernieuwd met verschillende eindes.

Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!

interesting...

screenshot of the day

4.6

0

Mijn voorkeur gaat uit naar...



digitale aanschaf van games fysieke aanschaf van games een mix van beide enkel huren enkel lenen ik heb geen speciale voorkeur
Copyright © 2013 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website