Assassin's Creed III

De Verlossing is nabij in Assassin's Creed III-DLC
Tuesday 23 April 2013 12:48 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed III aan halve prijs in PS Store
Thursday 04 April 2013 16:20 | Nieuws | StanTem | 5 reacties (ps3)
De Tirannie van Koning Washington: Het Verraad trailer
Tuesday 19 March 2013 12:22 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
De Tirannie van Koning Washington: Eagle Power-trailer
Wednesday 13 March 2013 18:16 | Trailer | LouGarou | 14 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
De Tirannie van Koning Washington: Wolf Power-trailer
Tuesday 12 March 2013 18:15 | Trailer | LouGarou | 6 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Praga Goes Gaming - AC 3: De Tirannie van Koning Washington
Thursday 21 February 2013 15:32 | 9livesTV | Praga | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
Komt Ubisoft met Assassin’s Creed III: Washington Edition?
Wednesday 20 February 2013 15:40 | Nieuws | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin’s Creed 3 maakt zich klaar voor The Tyranny of King Washington-DLC
Friday 15 February 2013 11:31 | Nieuws | Praga | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft kruist zijn Assassijnen met Ghosts
Monday 11 February 2013 18:07 | Screenshots | Praga | 9 reacties (pc - ps3 - x360)
McFarlane Toys gaat Assassin's Creed III-figuren maken
Thursday 07 February 2013 12:02 | Screenshots | Praga | 2 reacties ()
Trio aan DLC voor Assassin's Creed III heeft releasedatum te pakken
Wednesday 06 February 2013 18:00 | Trailer | Praga | 10 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Dit is de reden waarom Assassin's Creed geen co-op kreeg
Monday 04 February 2013 13:51 | Nieuws | Wimpie | 11 reacties (pc - ps3 - x360)
Nieuwe Assassin's Creed III-DLC onderweg
Thursday 24 January 2013 19:56 | Nieuws | LouGarou | 7 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin’s Creed III - Veteranen DLC vandaag beschikbaar + screens
Tuesday 08 January 2013 16:40 | Screenshots | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed 3 krijgt morgen Battle Hardened DLC-pack
Monday 07 January 2013 16:29 | Nieuws | Praga | 10 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III krijgt nog voor Kerstmis monsterpatch
Tuesday 18 December 2012 17:36 | Nieuws | Praga | 9 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed 3 is snelst verkopende Ubisoft-titel ooit
Thursday 13 December 2012 0:14 | Nieuws | Mich | 9 reacties ()
Kiest volgende Assassin's Creed-titel voor sambaballenaanpak?
Monday 10 December 2012 15:51 | Nieuws | Praga | 27 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed 3 - The Tyranny of King Washington trailer
Monday 10 December 2012 12:33 | Trailer | Praga | 15 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed 3 Hidden Secrets DLC bug vreet je save files op
Thursday 06 December 2012 16:24 | Nieuws | Praga | 7 reacties (ps3 - x360)
Winnaar Assassin's Creed III verwenpakket
Wednesday 05 December 2012 8:59 | Wedstrijd | Praga | 16 reacties ()
Verborgen geheimen duiken op in Assassin’s Creed III
Wednesday 05 December 2012 8:52 | Nieuws | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed III krijgt eerste DLC
Wednesday 05 December 2012 0:13 | Nieuws | StanTem | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed Anthology nu beschikbaar
Friday 30 November 2012 16:19 | Trailer | StanTem | 3 reacties ()
Twee sluipmoordenaars op pad in volgende Assassin's Creed-titel?
Thursday 29 November 2012 10:31 | Nieuws | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Connor doet vuile dingen met zijn vijanden in AC III
Tuesday 27 November 2012 11:19 | Fun | Wimpie | 8 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III-patch lost meer dan honderd problemen op
Friday 23 November 2012 18:26 | Nieuws | StanTem | 11 reacties (pc - ps3 - x360)
Speel Assassin's Creed 3 in 3D op je Wii U GamePad
Thursday 22 November 2012 15:30 | Nieuws | Praga | 3 reacties (wiiu)
TrackMania 2 Canyon krijgt Assassin's Creed-mobiel
Thursday 22 November 2012 13:21 | Trailer | Praga | 1 reacties (pc)
Gestolen Assassin"s Creed III-videogames: dit moet je doen
Thursday 22 November 2012 11:23 | Nieuws | Praga | 18 reacties (pc)
Volledige Benelux-voorraad pc-versies Assassin’s Creed III gestolen
Thursday 22 November 2012 10:20 | Nieuws | Praga | 26 reacties (pc)
Win een Assassin's Creed III-verwenpakket
Monday 03 December 2012 17:01 | Wedstrijd | Praga | 35 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed III pc-launch trailer
Wednesday 21 November 2012 10:03 | Nieuws | StanTem | 7 reacties ()
Assassin's Creed III klaar voor launch op de Wii U
Monday 19 November 2012 17:48 | Screenshots | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
9minutes: Assassin's Creed III
Monday 19 November 2012 11:52 | 9livesTV | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Praga Goes Gaming - Assassin's Creed III
Monday 19 November 2012 11:44 | 9livesTV | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Eind volgende week grote Assassin's Creed III-patch
Friday 16 November 2012 21:12 | Nieuws | Michael.Cox | 6 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed Anthology heeft prijs en release beet voor UK
Wednesday 07 November 2012 11:36 | Nieuws | StanTem | 12 reacties ()
Assassin's Creed Anthology bevat vijf games inclusief hun DLC
Tuesday 06 November 2012 10:38 | Nieuws | Praga | 17 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Door, over en onder de bomen met een Connor van vlees en bloed
Monday 05 November 2012 15:06 | Trailer | Praga | 8 reacties (pc - ps3 - x360)
De Uplay-extraatjes van Assassin's Creed III op een rij
Saturday 03 November 2012 19:00 | Trailer | Dj Super | 0 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed III-patch lost 44 problemen op
Tuesday 30 October 2012 14:11 | Nieuws | StanTem | 9 reacties (ps3)
Assassin's Creed III pakt pre-order record
Tuesday 30 October 2012 11:53 | Nieuws | Wimpie | 17 reacties (ps3 - x360)
Game van de week - Assassin's Creed III
Monday 29 October 2012 11:00 | Trailer | Praga | 19 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III bevat microtransacties
Monday 29 October 2012 5:57 | Nieuws | StanTem | 13 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft Canada teaset op eigen manier Assassin's Creed III
Sunday 28 October 2012 0:43 | Trailer | LouGarou | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Wordt Assassin's Creed III meest succesvolle Ubisoft-game?
Friday 26 October 2012 20:49 | Nieuws | Vedeco | 20 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Assassin's Creed 3 toont unieke Uplay-beloningen
Friday 26 October 2012 7:16 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Voor de fashionista's: de Assassin's Creed-kledinglijn
Thursday 25 October 2012 13:24 | Nieuws | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III: Bunker Hill interactieve trailer
Wednesday 24 October 2012 16:26 | Trailer | Praga | 10 reacties (pc - ps3 - x360)
Live action movie Assassin's Creed 3: Rebel Blades
Wednesday 24 October 2012 9:54 | Trailer | Praga | 9 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III launch trailer
Tuesday 23 October 2012 19:03 | Trailer | StanTem | 17 reacties ()
Assassin's Creed III bevat exclusieve PS3-content
Tuesday 23 October 2012 17:44 | Trailer | StanTem | 17 reacties (ps3)
Alle foto's F.A.C.T.S.: 9lives-magazine cover fotoshoot nu online
Wednesday 24 October 2012 11:20 | Screenshots | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Nieuwe Assassin's Creed III-screenshot stof tot nadenken
Sunday 21 October 2012 0:05 | Nieuws | LouGarou | 10 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed III-trailer focust zich op Desmond
Saturday 20 October 2012 14:49 | Trailer | StanTem | 12 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ubisoft toont ons de Assassin's Creed III multiplayer trailer
Wednesday 17 October 2012 4:57 | Trailer | StanTem | 7 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed 3 weapons trailer
Thursday 11 October 2012 20:43 | Trailer | StanTem | 5 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin’s Creed 3 komt met Nvidia’s GeForce GTX 650 Ti
Tuesday 09 October 2012 16:10 | Nieuws | Praga | 11 reacties (pc)
Creatief met Assassin's Creed en papier
Monday 08 October 2012 11:16 | Fun | Dj Super | 3 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Mysterieuze screens en artwork Assassin's Creed III duiken op
Saturday 06 October 2012 19:01 | Screenshots | Dj Super | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ook pc-versie Assassin's Creed 3 krijgt Special Edition
Saturday 06 October 2012 18:28 | Screenshots | Praga | 6 reacties (pc)
Connor doet een boekje open in Assassin's Creed 3
Thursday 04 October 2012 20:01 | Trailer | Mich | 3 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Eerste DLC-pakket Assassin's Creed III uit de doeken gedaan
Wednesday 03 October 2012 20:20 | Nieuws | Dj Super | 12 reacties ()
Ook Assassin's Creed III krijgt season pass
Wednesday 03 October 2012 11:10 | Nieuws | Wimpie | 17 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed 3 geeft een inleidende geschiedenisles
Thursday 27 September 2012 20:40 | Trailer | Mich | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Systeemeisen pc-versie Assassin's Creed III bekendgemaakt
Wednesday 26 September 2012 9:21 | Nieuws | Den_John | 2 reacties (pc)
'Vervolgen Assassin's Creed III hangen af van reactie op Connor'
Tuesday 25 September 2012 18:05 | Nieuws | Y@nnick. | 11 reacties (pc - ps3 - x360)
Inside Assassin's Creed 3: Episode vier
Wednesday 19 September 2012 10:44 | Trailer | Wimpie | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Achievements Assassin's Creed 3 gelekt
Monday 17 September 2012 11:21 | Nieuws | Wimpie | 7 reacties (x360)
Inside Assassin's Creed 3: Episode drie
Thursday 13 September 2012 10:49 | Trailer | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft zet Connor in z'n blootje
Friday 07 September 2012 15:00 | Trailer | Wimpie | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Vechten en bouwen in Assassin's Creed Utopia
Thursday 06 September 2012 12:21 | Nieuws | Praga | 3 reacties ()
Assassin's Creed ontmoet het echte leven
Tuesday 04 September 2012 19:11 | Fun | AlexanderMenu | 16 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Assassin's Creed-ontwikkelaar: "Easy mode verpest games"
Tuesday 04 September 2012 9:49 | Nieuws | Panaramo | 34 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Maandelijks nieuwe content voor Assassin's Creed 3-multiplayer
Monday 03 September 2012 17:00 | Nieuws | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Inside Assassin's Creed III - Episode Two: wapens en combat
Thursday 30 August 2012 11:50 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Gamescom 2012: Assassin's Creed 3 Naval Warfare doorlooptrailer
Tuesday 28 August 2012 18:01 | Trailer | Praga | 8 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Gamescom 2012: Nabespreking Assassin's Creed III
Tuesday 28 August 2012 16:39 | 9livesTV | Matthew | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Inside Assassin's Creed III - Episode 1
Thursday 23 August 2012 12:05 | Trailer | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed 3 zit boordevol verrassingen
Wednesday 22 August 2012 15:52 | Nieuws | Jokkeee | 21 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ubisoft toont hoe een revolutie tot stand komt
Wednesday 22 August 2012 8:20 | Trailer | Wimpie | 3 reacties (ps3 - x360)
"Assassin's Creed is een franchise zoals Mario of Resident Evil"
Sunday 19 August 2012 11:43 | Nieuws | Panaramo | 41 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Assassin's Creed III - Figurine UbiCollectibles toont Connor
Friday 17 August 2012 12:53 | Screenshots | Praga | 9 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
GC 2012: Assassin's Creed III Naval Warfare trailer
Wednesday 15 August 2012 15:25 | Nieuws | Fodbaddun | 9 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ubisoft bevestigt releasedatum pc-versie Assassin's Creed III
Saturday 11 August 2012 12:38 | Nieuws | Y@nnick. | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III krijgt uurtje extra op PS3
Tuesday 07 August 2012 7:50 | Nieuws | LouGarou | 28 reacties (ps3)
Kieken: "Assassin's Creed III krijgt geen multiplayerbeta"
Monday 06 August 2012 3:31 | Nieuws | Matthew | 13 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ubisoft stelt AnvilNext engine Assassin’s Creed III voor
Thursday 02 August 2012 19:57 | Nieuws | AlexanderMenu | 9 reacties (pc - ps3 - x360)
Animus toont nieuwe mogelijkheden Assassin's Creed III
Friday 27 July 2012 10:36 | Trailer | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Gelekte brief informeert over DLC Assassin's Creed III
Monday 23 July 2012 9:33 | Gerucht | gazmask | 7 reacties (pc - x360 - wiiu)
'Desmonds verhaal moet eindigen'
Saturday 21 July 2012 13:58 | Nieuws | Thermos | 13 reacties (pc - ps3 - x360)
Nieuwe roman op komst ter gelegenheid van Assassin's Creed III
Thursday 19 July 2012 10:46 | Nieuws | Fodbaddun | 7 reacties ()
Assassin's Creed III Freedom Edition geeft zich bloot
Tuesday 17 July 2012 15:08 | Trailer | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III ontvangt Boston walkthrough video
Friday 13 July 2012 12:59 | Nieuws | AlexanderMenu | 18 reacties (pc - ps3 - x360)
Pc-versie Assassin's Creed III zal voor Kerstmis arriveren
Friday 13 July 2012 6:43 | Nieuws | Michael.Cox | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Hoofdrol Assassin's Creed-film bekend
Monday 09 July 2012 18:18 | Nieuws | Matthew | 16 reacties ()
Haal de Assassin's Creed III-Tomahawk replica in huis
Monday 09 July 2012 9:14 | Screenshots | Praga | 12 reacties (pc - ps3 - x360)
Kom op voor jezelf in Assassin's Creed III
Wednesday 04 July 2012 10:24 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Bestel nu je gauntlet-replica van Ezio Auditore
Tuesday 03 July 2012 14:33 | Fun | Michael.Cox | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassins Creed 3 - Fourth of July Trailer
Monday 02 July 2012 15:49 | Trailer | Praga | 8 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III zal je verrassen
Monday 02 July 2012 9:51 | Nieuws | Michael.Cox | 8 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Pc-versie van Assassin's Creed III vertraagd?
Saturday 23 June 2012 21:22 | Gerucht | AlexanderMenu | 24 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012 - Assassin's Creed 3 interview met Julien Laferrière
Tuesday 19 June 2012 14:34 | Nieuws | SaTo | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III Frontier Demo met commentaarstem
Thursday 14 June 2012 10:59 | Trailer | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
E3 2012: 'Professioneel' AC3-interview door Tobuscus
Thursday 07 June 2012 16:48 | Trailer | Dj Super | 8 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
E3 2012: Uitgebreide demo Assassin's Creed 3
Tuesday 05 June 2012 13:36 | Trailer | Dj Super | 21 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
E3 2012: AC III Liberation stelt Aveline voor
Tuesday 05 June 2012 12:58 | Trailer | Praga | 1 reacties ()
E3 2012: Assassin's Creed 3 strijdt verder op het ruime sop
Tuesday 05 June 2012 12:03 | Trailer | Dj Super | 11 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
E3 2012: Ga een leger te lijf in Assassin's Creed 3
Tuesday 05 June 2012 10:13 | Trailer | Dj Super | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
E3 2012: Ubisoft en Sony werken samen voor AC3 exclusives
Tuesday 05 June 2012 9:20 | Nieuws | Dj Super | 0 reacties (pc - ps3 - wiiu)
E3 2012: Assassin's Creed 3 Liberation voor PS Vita bekendgemaakt
Monday 04 June 2012 11:34 | Nieuws | Y@nnick. | 10 reacties ()
PS Vita-versie Assassin's Creed III opnieuw gelekt
Saturday 02 June 2012 21:28 | Nieuws | AlexanderMenu | 23 reacties ()
Komt Assassin's Creed III naar de PS Vita?
Monday 28 May 2012 14:10 | Nieuws | AlexanderMenu | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
The Road to E3: Assassin's Creed III
Thursday 24 May 2012 9:53 | Trailer | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Advocate van Assassin's Creed-aanklager verdedigt haar cliënt
Thursday 10 May 2012 17:55 | Nieuws | cpt nice | 10 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Allereerste Assassin's Creed III gameplay trailer
Thursday 10 May 2012 17:25 | Trailer | Praga | 32 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassins Creed 3-trailer jaagt op red coats
Monday 07 May 2012 19:52 | Trailer | Thermos | 16 reacties (pc - wiiu - x360)
Gamers nemen wraak op auteur die Ubisoft aanklaagde
Saturday 21 April 2012 12:47 | Nieuws | cpt nice | 44 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Release Assassin's Creed III mogelijk in het gedrang
Wednesday 18 April 2012 13:56 | Nieuws | Wimpie | 18 reacties (pc - ps3 - x360)
Jullie kijken massaal uit naar Halo 4 en Assassin's Creed 3
Monday 16 April 2012 14:20 | Nieuws | Praga | 36 reacties (pc - ps3 - x360)
Andere settings Assassin's Creed waren te "saai"
Thursday 05 April 2012 1:17 | Nieuws | cpt nice | 24 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III ook meer hedendaags
Wednesday 04 April 2012 13:38 | Nieuws | Matthew | 9 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft wil geen stereotype "Indiaan" in Assassin's Creed III
Saturday 31 March 2012 2:48 | Nieuws | cpt nice | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III-pre orders swingen de pan uit
Friday 30 March 2012 11:09 | Nieuws | Praga | 8 reacties (pc - ps3 - x360)
Assassin's Creed III op pc best met een controller
Thursday 29 March 2012 9:38 | Nieuws | Panaramo | 25 reacties (pc)
Assassin's Creed III: maak kennis met Connor
Tuesday 27 March 2012 8:42 | Trailer | Praga | 11 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
[9lives TV] Nabespreking Assassin's Creed 3 & interview
Tuesday 27 March 2012 8:42 | 9livesTV | Matthew | 3 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Drie Collector’s Editions voor Assassin's Creed III
Monday 26 March 2012 21:01 | Nieuws | AlexanderMenu | 20 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Assassin's Creed III al drie jaar in ontwikkeling
Monday 26 March 2012 19:42 | Nieuws | LouGarou | 9 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Meer info voor Wii U-versie Assassin's Creed III
Monday 26 March 2012 14:23 | Nieuws | Y@nnick. | 3 reacties (wiiu)
Join or Die Edition van Assassin's Creed III gelekt
Saturday 24 March 2012 12:29 | Gerucht | AlexanderMenu | 11 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Ubisoft Annecy werkt aan multiplayer Assassin's Creed III
Monday 19 March 2012 13:59 | Nieuws | Panaramo | 13 reacties (pc - ps3 - wiiu - x360)
Online co-op voor Assassin's Creed III
Tuesday 06 March 2012 12:59 | Nieuws | Y@nnick. | 11 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Assassin's Creed III bevestigd voor Wii U
Monday 05 March 2012 21:31 | Nieuws | Michael.Cox | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Eerste bewegende beelden Assassin's Creed III
Monday 05 March 2012 17:55 | Trailer | Praga | 60 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ubisoft reageert op Assassin's Creed III-lek
Friday 02 March 2012 8:59 | Nieuws | Praga | 37 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft Facebookpagina hint naar mysterieuze aankondiging
Wednesday 29 February 2012 17:48 | Nieuws | Praga | 7 reacties (pc - ps3 - x360)

Informatie over Assassin's Creed III


Releasedatum: 23-11-2012
Ontwikkeld door: Ubisoft
Uitgegeven door: Ubisoft
Genre: Action/Adventure
SinglePlayer
Beschikbaar op: pc x360 ps3 wiiu
Age 18+

Kocht (of pre-orderde) jij al games in het buitenland?



Ja Nee

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming e3 2012 Trailer - 00:03:09 min Meer
Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website