Valve verdedigt Steam Summer Sale
18 July 2012 15:32 | Nieuws | cpt nice | 21 reacties
Voor pc-gamers die graag veel gamen voor weinig geld, zijn de zomermaanden altijd een waar genot. Dan houdt Valve namelijk zijn Steam Summer Sale, waarin zowel minder bekende indies als AAA-games voor spotprijzen te kopen zijn.
Niet iedereen lijkt echter opgezet met deze kortingen. EA liet al weten dat Valve met zijn kortingen de waarde van games in het algemeen omlaag drijft, en dat dit een slechte zaak is. Jason Holtman, leider van management bij Valve, zegt echter dat dit absoluut niet het geval is. "Als we dat zagen gebeuren, zouden we meteen stoppen met onze uitverkoop. Het is niet dat andere verkopen hierdoor dalen, want in feite stijgen ze allebei. Het aanbieden van games met fikse kortingen heeft geen effect op andere verkoopcijfers."
Voor voorbeelden kijkt de man naar games die Valve zelf heeft ontwikkeld. "We hebben L4D2 en Portal 2 regelmatig met kortingen aangeboden, en die games verkopen nog steeds evengoed. We hebben Portal zelfs dagenlang gratis aangeboden. De dagen nadat die actie stop gezet werd, waren de verkoopcijfers evengoed als tijdens de gratis periode"

Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!
Volg jij straks de Xbox-aankondiging live?
- DayZ - Be.DayZ server. Allemaal welkom!
- Resident Evil: Revelations
- Welke serie heb je vandaag gezien en wat...
- Ghost in the Shell (Playstation
- Pokerchat - deel 4
- Razer Deathstalker (FR) AZERTY
- ATI HD 6450
- Games te koop: sonic, mario, kingdom hea...
- Next Gen Xbox / Info / geruchten / discu...
- BMW 535D E60



kheb hier speciaal 100€ voor uitgetrokken
(Helaas voor men spaarrekeing
)

