9lives

Star Trek: Infinite Space niet langer in ontwikkeling

Star Trek: Infinite Space niet langer in ontwikkeling


08 August 2012 14:07 | Nieuws | Y@nnick. | 5 reacties

De Duitse ontwikkelaar Gameforge heeft de ontwikkeling voor Star Trek: Infinite Space stopgezet. Doordat de Duitsers geen partners vonden om de gratis MMO op de markt te brengen, werd het project officieel geannuleerd.

 

"Sinds de herfst van 2011 hebben we erg veel werk gestoken in het vinden van een uitgever die zou helpen Star Trek: Infinite Space op de markt te brengen, maar tevergeefs. Met veel tegenzin hebben we dus besloten om het project te laten zoals het is. Het gebeurt helaas soms dat een goed concept voor een spel niet zo ingevoegd kan worden als oorspronkelijk gepland." vertelde Gameforge tegen GamesIndustry International.

 

De MMO werd twee jaar geleden aangekondigd met de twee Star Trek-adviseurs Denise en Michael Okuda aan boord.

 

 

Bron: Eurogamerexterne link
 
1 100% rep

Bassism666 zegt op 08/08/2012 15:25   [?]

  Rating 0 16+ 16+
Niets wat een 'kickstartertje' in de toekomst niet kan oplossen!
1.1 100% rep

PaLaDiN zegt op 08/08/2012 16:19   [?]

  Rating 1 16+ 16+
Mja je hebt al Star Trek Online, dat geen fameuze launch had en pas van de grond kwam eens het F2P werd...

Denk niet dat menig gamer aant wachten is op een volgende Star Trek online game :P
1.2 100% rep

Thunder_Tw zegt op 08/08/2012 16:39   [?]

  Rating 0 16+ 16+
Hahaha, "star trek" en "van de grond komen" in 1 zin
niets tegen star trek, maar het is al een gelijk stereotype als WoW
1.3 100% rep

Urbi In Orbit zegt op 08/08/2012 16:41   [?]

  Rating 0 16+ 16+
Hetzelfde kan gezegd worden over elke Wow uitbreiding of elke Star Wars online game.

De laatste Star Wars was een grote teleurstelling (binnenkort ook F2P).

2 100% rep

sovereign001 zegt op 08/08/2012 20:16   [?]

  Rating 0 16+ 16+
Star Trek online had wel tijdens de beta wat volk hoor. Hetgeen dat wat volk heeft doen afblazen bij Star Trek Online was het geldklopperij gebeuren.

Schepen, kostuums en andere prullaria, die je in het begin kon krijgen door bepaalde missies te spelen waren gratis, tot op een gegeven moment er verschillende veranderingen in het bedrijf gebeurde (atari- cryptic-perfect world enz) dat mensen hun zaken die ze hadden verloren, nu moesten kopen terug.

Ook dat er te weinig missies content uitkomt en te veel c-store stuff (zoveelste schipje dat veel te veel geld kost enz).

Dat doet soms wat players stoppen. Maar de forums houden het wel allemaal beleefd, integendeel soms dat je hoorde over SWTOR.

Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!

Nice hoe je door de frost atronach kan zien wanneer hij verslagen is.

screenshot of the day

1.7

0

Naar welke Ubisoft-titel kijken jullie het meest uit?



Splinter Cell: Blacklist Assassin's Creed IV: Black Flag The Crew Rayman Legends Tom Clancy's The Division Watch_Dogs South Park: The Stick of Truth Rocksmith 2014 Just Dance 2014 Trials: Fusion
Copyright © 2013 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website