Bekijk de landing van de Mars Rover op je Xbox 360
04 August 2012 17:18 | Nieuws | FatalX | 4 reacties
Maandagmorgen wordt weer een historische dag voor de ruimtevaart. De Mars Rover genaamd Curiosity zal, als alles goed gaat, om 7:31 landen op de rode planeet. Voor de geïnteresseerden die in het bezit zijn van een Xbox 360 is er goed nieuws. Zij kunnen dat namelijk allemaal live volgen dankzij NASA TV.
Daar blijft het niet bij, want via het dashboard kan je ook nog je kennis over de ruimtemissie bijschaven. Verder is er een gratis simulatiegame voor degenen die in het bezit zijn van een Kinect, met enkele achievements voor de fans. In het spel krijg je gelukkig meer dan één kans om te landen, laten we nu maar hopen dat de piloten goed hebben geoefend.
Voor de mensen die geen Xbox 360 in huis hebben zijn er nog tal van andere manieren om te landing te volgen. Via de bron kan je alle mogelijkheden op een rijtje zien.
Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!



(signaal duur voor de afstand mars/aarde)