Cambiasso + Banega + Mascherano is wel van het goede te veel eh
3 stofzuigers, kom zeg.
Dan zou zelfs fucking Veron nog nuttig zijn.
Argentinië
Bolivië
Brazilië
Chili
Colombia
Costa Rica
Ecuador
Mexico
Paraguay
Peru
Uruguay
Venezuela
Cambiasso + Banega + Mascherano is wel van het goede te veel eh
3 stofzuigers, kom zeg.
Dan zou zelfs fucking Veron nog nuttig zijn.
Goh, Spanje speelde niet mijn zijn sterkste ploeg imo ( Cazorla, Reina, Navas, Llorente, Marchena, Monreal )
Reina ging waanzinnig hard in de fout en Spanje raakt 3x de paal, erover walsen is dus ook overdreven.
Yeps, tenzij je Mascherano als CV zet is die 3 idd overdreven. Zeker tegen een ploeg als Bolivia waar je zeker tegen een muur komt te staan.
Waarom zou ge Messi op rechts plakken en Tevez in het midden? Bijna alles verloopt via Messi, die moet dus gewoon centraal lopen.
Higuain is nog altijd niet 100%, laat die maar op de bank. Lavezzi is een mindere speler dan Tevez maar deed wel zijn werk, ook al was het vaak onhandig. Di Maria is een dwaas maar die kan wel zijn flank oprollen als ie niet op de grond ligt. Agüero kan dan invallen als er goals gemaakt moeten worden.
Als ge die selectie bekijkt, zitten ze ook duidelijk met een probleem op het middenveld: Gago, Mascherano, Cambiasso, Banega, Biglia. Allemaal spelers die in dezelfde poel vissen. Enkel Pastore is het type speler die zou moeten hebben wat ze nu missen. Beter Milito of Higuain thuisgelaten en een extra creatieve middenvelder meegenomen. Ge hebt weinig aan een shitload aan aanvallers als uw middenveld niet kan linken. En als Messi die link moet komen spelen, gaat een deel potentieel van Messi verloren ...
----Mascherano --- Cambiasso
------------Pastore
Lavezzi/Tevez-Messi-Di Maria/Agüero
En gaan! Morgen Brazilië, ben benieuwd.
"He knows he is venerated, that he is becoming the most recognisable sportsman on the planet.
He's aware of his genius, but completely unaffected by it."
amai, die kans die moreno mist
Die had zich onsterfelijk kunnen maken en bolivia op 0-2 kunnen zetten..
Grotendeels akkoord met de post.
Reden van Messi is omdat die vaker vanop rechts komt, maarja, daar kan je idd evengoed Tevez zetten.
Heb Pastore nog niet zo vaak bezig gezien maar dacht toch dat die ook redelijk aanvallend speelde bij Palermo, alé aanvallender dan een type Riquelme? Indien ik fout ben zou hij idd ideaal zijn om voor de 2 stofzuigers te staan. En Pastore zit toch in de selectie of is die gekwetst?
Dacht wel dat Huguain ondertussen volledig gerecupereerd was
Soit, Colombia gaat ook geen makkelijke match worden, we zullen wel zien
En ah ja, die oplossende spray om muurtjes bij een vrije trap op de goede afstand te houden is wel geniaal. Nog nooit gezien (maar blijkt al langer te bestaan).![]()
Ik hoop op Uruguay eigenlijk, dat Cavani ze er ook daar maar lekker binnenstampt![]()
Leuke wedstrijd was met dat van Argentinië & Bolivia!![]()
Vraag me af hoeveel invloed deze coppa heeft op de scouts![]()
Om juister te zijn wat ik bedoel, hoeveel transfers een coppa teweeg brengt tov een euro of wk .
Normaal gezien zijn al die spelers best wel bekend bij de Europese ploegen. Kan natuurlijk altijd zijn dat er iemand in bloedvorm is en een transfer versiert maar dat is bij een WK en EK niet anders.
Ik heb op Paraguay gestemd. Ik zou graag Larissa weer eens op beeld willen zien
http://coastcontact.files.wordpress....erie-model.jpg
![]()
Dani Alves ziet er nu ook als crapuul uit.
Man, tis nog ma een kwartier bezig maar dit Brazilië ziet er echt wel goed uit.
Wooooooo, sambavoetbal bij Brazilië. Wel, tenminste toch tot die mottige Ramires aan de bal komt, dan is het om zeep.
ik hoop dat Dunga aan het kijken is.![]()
Brazilië moet dit gewoon winnen. Neymar mag wel eens wat meer proberen te schieten, kon toch al en enkele keren uithalen maar wil precies nooit met links.
Is Neymar goed aan het spelen?
Zelfde problemen als Argentinië wel. Middenveld past niet bij de aanval en doet alles stroever lopen, eens die vier man de bal hebben én hoog spelen is er wel gevaar.
En Lucio past ook niet meer in die ploeg.
Zwakke tweede helft. Als Fred u goals moet bezorgen ...
goed begonnen maar daarna ontspoord. De 1-1 van de Argies is zelfs een beter resultaat dan dit ...
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)