hoelang duurt het normaal voor ge diene krijgt ?
ik heb zo ne kleine ps2 en kheb da kaartjen rond 15 noveber opgestuurd en nog altijd niks gekregen![]()
normaal of ni ?
hoelang duurt het normaal voor ge diene krijgt ?
ik heb zo ne kleine ps2 en kheb da kaartjen rond 15 noveber opgestuurd en nog altijd niks gekregen![]()
normaal of ni ?
ik heb online geregistreerd, en kheb ook nog niks ontvangen
Ik heb op 14 november online geregistreerd.
Deze week heb ik de cd gehad.
Ik veronderstel dat als je het kaartje gebruikt om te registreren iets langer duurt.
Ik hoop voor u volgende week ofzo, veel langer zou dat toch niet mogen duren denk ik.
Ik heb nu al es een cd gehad, vorige week nog een cd met demo's op (denk ik, nog nie geprobeerd) maar nog steeds geen pin code. Is dit normaal?
Kheb mijn adapter al lang, toen ik mij geregistreerd had voor mijn PIN te ontvagen duurde dat ook wel zeer lang. Ik heb er eigenlijk nooit meer aan gedacht daarna tot ik hem opeens ontvangen had. Kgeloof dat da wel 2 maanden geduurd had, als er geen 3 waren.
Ik heb mij ook lang geleden geregistreerd en heb wel al zo ne blauwe enveloppe gekregen met pincode, maar nog steeds geen cd?
Zou ik mij mss eens opnieuw registreren ofzo?
zittenwaar
hehe, kan mss iemand die link nog eens geven om je in te schrijven voor online te gaan met pstwo?
Ik heb juist gekeken. Ik heb me op 17/11 die netwerk access disk aangevraagd, maar heb nu alleen nog maar mijn pin gekregen. hoelang zou het duren voor dat ik die disk krijg?
ik heb samen met de release van gtaa geregged voor NAD dus ik moet dan nog ff w88
hmmz, gisteren ps2 gekocht: online geregistreerd, en nog es via post vanmorgen
hopelijk snel
maar die pincode staat toch in da boekske bij uwe pstwo/adapter?? bij mij toch ...
ik mis enkel nog de network disc
dan overtref ik hier...
Ik heb 4 maand mogen wachten. Kan je het spreekwoord gebruiken, "geduld is een schone deugd"
greetzz twisted angel
ik heb mijne gisteren aangekregen. toch ook een maand moeten wachten.
Krijg het wel nog nie aan de praat, maar kmoet es tegoei zien hoe dat het gaat met draadloos internet.
als iemand me ermee kan/wil helpen, mag ook altijd.
Kheb adsl en een modem/router van siemens (van bij belgacom)
Oorspronkelijk geplaatst door TitaTovenaartje
wireless zal ni gaan vrees ik(kzout ook gemakkelijker vinden)
me draad dus: in uwe router zitten normaal altijd wel nog een 4-tal poorten om een kabel in te steken
ge koopt u dus ne straight kabel (vragen in pc winkel als ge da ni weet). den ene kant steekt ge in uwe ps2, den andere kant in 1 van die 4 poorten van uwe router
vwala
pfff kheb mijne disc nog altijnd ni gekregen![]()
ik heb 1weekje maar moeten wachten
op die postkaart die je bij de ps2slim krijgt kan je het ook via internet hé? ik heb dat dus maar gedaan en dat was op de 23e december, het is nu de 27e en ik denk dat het nog LANG gaat duren voor ik ze aanrkijg, met die stomme kerst zullen veeeel mensen een ps2 gekregen hebben en die aanvraag ingedient, en ze moeten die aanvraag kunnen werwerken neem ik aan... dusja, dat on line gamen zit er nog even niet in :-d
greetz
ps kheb hier een foto met een vraag op, kan iemand die beantwoorden? is ivm de internetkabels voor het aansluiten van de ps2. --> http://users.pandora.be/bluecobalt/VRAAG.JPG
Laatst gewijzigd door BlueCobalt; 27 december 2004 om 19:30 Reden: typfoutjeuhs
Waarom zet je de router niet op de plaats van de hub, is toch allemaal ethernet waarschijnlijkOorspronkelijk geplaatst door BlueCobalt
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)