Prijs julliezelf gelukkig: de kans is groot dat het toch voornamelijk console-georienteerd zou geweest zijn. En we weten allemaal dat het dan toch niet meer hetzelfde zou zijn.
Prijs julliezelf gelukkig: de kans is groot dat het toch voornamelijk console-georienteerd zou geweest zijn. En we weten allemaal dat het dan toch niet meer hetzelfde zou zijn.
Eerlijksheidshalve moet ik bekennen dat ik persoonlijk niet aan de reeds ben.
Ik heb toen de eerste game destijds aangekondigd was zo rond de periode dat far cry voor het eerst aangekondigd was, hem continue blijven volgen en zelfs regelmatig naar hun homepage gesurft als er wat nieuwtjes waren omtrend de game, maar ze hadden enorm veel beloftes gemaakt die ze niet konden nahouden (open structuur, voertuigen, het verhaal..).
De uiteindelijke game had misschien inderdaad zijn momenten (vooral dat eerste ondergrondste labolvl, waar ik elke kogel moest benutten en die psycho shit die zich op de achtergrond afspeeld vond ik ook creepy ^^) maar naar het einde toe begon ik het sneller en sneller te spelen zodat ik hem uitkrijg. Dat laatste open lvl waar je naar de kern ofzo moest rennen met hopen vijanden (en helikopters?) die rondom je spawnden heb ik zelfs gewoon doorgelopen en de meerderheid van de vijanden gewoon genegeert.
Bij de sequel heb ik me nog eens laten gaan met die vernieuwende factions enzo die imo uiteindelijk op niets trok en die game vond ik nog slechter dan van te voor en heb ik vanaf bijna het begin het uitgerusht. Call of pripyat heb ik dan gewoon laten varen.
Jammer, ik hou nochtans van het genre en metro/rage/fallout heb ik allemaal met plezier uitgespeeld, maar die games waren mijn ding niet. Niet dat die games zo vergelijkbaar zijn stalker maar kom..![]()
Update:
The Stalker team continues work on the project and hopefully everything will turn out well. Good Hunting Stalkers!
Hopelijk pc only zodat de game de kwaliteit van de vorige reeks evenaart![]()
Was het mss niet gewoon een smakeloze PR stunt?
Goed nieuws! Stalker 2 leeft nog:
Stalker 2 still in development
Spijtig genoeg klopt dat: games ontwikkelen voor PC is niet zo vanzelfsprekend meer. Het is een kleinere markt en een markt die niet zo makkelijk te overtuigen valt. Waarom dan nog moeite doen? Een spijtige evolutie, maar de casualgaming-markt is onlosmakelijk verbonden met de console en daar moeten we wel nog even mee leren leven.
Misschien net wel? Hoeveel opvolgers van games zijn er de laatste tijd al niet uitgekomen die verbleken bij het origineel, of de vorige versies, en toch goed verkopen. De casual markt is minder kritisch en het is maar normaal dat je daar als dev op gaat inspelen.
Hopelijk gaat de game-industrie wat de kant op van de filmindustrie. Daar trekken de blockbusters al lang op geen hol meer (op enkele uitzonderingen na).
Er komt een tijd dat zelfs de mainstraim gamers Call of Duty 15 beu zijn en Mario Party 37 niet meer goed verkoopt. Helaas ben ik tegen die tijd al gamer af waarschijnlijk.
Nee maar serieus, er zit inderdaad te weinig geld in goede non-mainstraim games zoals de S.T.A.L.K.E.R.-reeks. Ik snap wel dat ze uit winstoverwegingen ook consoleversies wouden uitbrengen, maar S.T.A.L.K.E.R. zou gewoon niet goed spelen op een console denk ik. Ik kan mij vergissen, aangezien Fallout 3 en NV bv ook goed verkochten op console...
Deze moet gewoon uitkomen. Prachtige games en sowieso bij mijn favorieten. Sfeer en diepgang. Alsof je Tarkovksky's film kunt spelen![]()
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)