zou iemand mij kunne zegge hoe ge u control setup verandert op pc ?
niet iedereen heeft een qwerty toetsenbord, zoals vele soms denken
zou iemand mij kunne zegge hoe ge u control setup verandert op pc ?
niet iedereen heeft een qwerty toetsenbord, zoals vele soms denken
Ik speel nu de f2p versie op pc
Ben PvE hero: SkunkWarz
Pvp villain komt er ook nog aan![]()
Kheb interesse gekregen om DC te spelen. Maar voor ik dat koop wil ik de juiste informatie meekrijgen natuurlijk. Zo wil ik weten of je gemakkelijke voor een maandje legendary kunt spelen om die trophies vrij te spelen en daarna terug te gaan in free play. Wss verlies ik die 6 personages dan die je ervoor moet maken.
+
Is het nog wel plezant als je eenmaal level 30 bent op free, en bijna alles hebt gedaan in het spel.?![]()
Als je het spel de eerste keer koopt, krijg je normaal gezien een maand legendary erbij. Daarna ga je via een gamecard of creditcard moeten legendary bijkopen. Voor het moment is er nog een optie dat je via stationcash (ingame geld dat je kan kopen via paypal, wat wel handig is) legendary kan kopen maar dat gaan ze elk moment afschaffen wat het voor velen moeilijk maakt om legendary te kopen aangezien die gamecards moeilijk te verkijgen zijn en creditcard ook lastig is. Paypal is ook gewoon super handig dus weet niet echt waarom ze het afschaffen.
Weet niet meteen wat je bedoelt met trophies.
Kdenk dat de voorwaarde dat het nog plezant is na 30 hangt af van hoe zeer je fan bent dc. Na 30 kan je nog altijd levelen met je Combat rating en skill points. en kan je raiden wat ook leuk is. Ikzelf ben premium en koop de dlc maar voor de rest geef ik er weinig aan uit maar amuseer me nog steends kostelijk. Over het algemeen gezien moet je fan zijn van de dc universe om dit spel lang te blijven spelen na lvl 30.
Nog eens begonnen hiermee. Mensen die het ook nog spelen?
wou eens gaan kijken maar moest weer gepatched wordenff
ik geef het op met al dat gepatch en niet gepatch en ik speel niet mee, foert ermee. stomme instellingen , hij wil niet automatisch patchen. Hij patch een stukje dan gaat hij weer op desktop, is dat normaal ?
Laatst gewijzigd door VictorVonDoom; 7 december 2012 om 11:35
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)