Het is gewoon een verkoper die extra winst probeert te maken door te prutsen met zijn verzendingskosten.
Ik heb bij die persoon een pakket klaarstaan van 10 games waar nog plaats is voor een paar extra.
Het pakket mag maximaal 2kg wegen, maar weegt nu iets meer dan 1kg dus nog ruimte voor een paar.
Ik vraag hem of het nog mogelijk is om de andere games die hij te koop heeft en die ik eventueel zou winnen te combineren in de verzending.
Waarop hij simpel antwoord dat als ik ze wil dat ik per game aparte verzendingskosten moet betalen..
Heb nu ook geen goesting om die 10 games die ik gewonnen heb van hem te kopen, maar ja voor de prijs kan ik het niet laten.
Moest hij mij in het begin met die zever van aparte verzendingskosten per spel afkomen dan had ik helemaal niet van hem gekocht.
Een goede verkoper zou gewoon alles moeten combineren en je de werkelijke verzendingskosten aanrekenen met een kleine som voor de "handeling".


LinkBack URL
About LinkBacks


) van 2,1kg : €8,40 :=/
Mits een kleine compensatie om er achter te rijden!

, dus mogelijk eentje schrappen van de lijst...
Was klaar voor een bid war maar 't is er precies niet van gekomen 