En dan nog...Voor een applicatie van 2 euro doe je toch geen moeite om dat volledig "keygen proof" te "proberen" maken ?
En dan nog...Voor een applicatie van 2 euro doe je toch geen moeite om dat volledig "keygen proof" te "proberen" maken ?
Tis ne SharePoint-DeveloperDit kan je niet menendus ge weet maar nooit eh
![]()
Mensen betalen liever 2 euro extra voor de nieuwste vettige cheeseburger in de mcdonalds waar je 5 minuten "genot" van hebt en achteraf een hartaanval van gaat krijgen,
dan een applicatie/spel van 2 euro waar ze weken/maanden plezier van hebben.
Over welke app gaat het? (indien we dit mogen weten)
Das wel heel jammer .
ongeveer 25000 Downloads op die maanden tijd ?
Moest iedereen 2 euro donaten had ge 50000 Euro rijker geweest.
Echt hatelijk als je eens met een applicatie , game of app beetje wil bij verdienen En dan zulke mensen roet in het eten willen gooien.
Wat is nu 2 euro voor weken/maanden plezier ? Zoals hierboven gezegd , ze betalen liever 2 euro voor ne hamburger waar je amper genot van hebt ipv 2 euro te donaten..
Hopelijk vind je de persoon die de keygen gemaakt heeft en een schadevergoeding kan eisen.
Dat is inderdaad niet veel. Normaalgezien zou je tussen de 1 a 5% conversion rate moeten zitten met shareware, maw zou je toch op 25 sales per maand moeten rekenen met dat aantal downloads.
Vergeet gewoon die keygen, hou er geen rekening mee. Mensen die naar keygens zoeken zullen hoogst waarschijnlijk toch geen aankoop doen. Focus u op de mensen die wel geld willen geven.
Zorg ten eerste dat uw applicatie degelijk werkt, en een makkelijke buy button heeft om de volledige versie aan te kopen. 2 euro lijkt mij ook heel weinig, een geeft een gevoel van 'cheap'. Probeer uw prijs eens wat naar omhoog te drijven, bv 9 euro ofzo. Het zou niet den eerste zijn die door een prijsverhoging ook meer sales ziet (psychologisch effect van 'als het duurder is moet het wel beter zijn'). En iemand die de moeite doet om voor 2 euro zijn credit card boven te halen, zal dat waarschijnlijk ook nog wel voor 9 euro willen doen.
Mijn raad: focus op uw echte klanten, en vergeet crackers. Je sales zullen omhoog gaan, en je wordt er zelf minder depressief van.
Sorry voor het bumpen van dit topic. Ik kwam daarnet volgende link tegen via de Facebook pagina van Visual Studio:
Software Copy Protection for .Net Applications - a Tutorial - CodeProject
Ik ga kijken om heel dat stappenplan in een volgende versie te implementeren.
In de tutorial spreken ze over dit licensing systeem. Een starter pakket kost 39€, dat lijkt me wel haalbaar![]()
Als jou Copyright in het programma staat,
kan je hem aangeven bij de politie?
En als dit wat heftig is een hacker vragen om zijn IP te pownen en zijn thread te verwijderen
Als je Copyright er niet instaat, heb je geen bewijs![]()
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)