
Oorspronkelijk geplaatst door
Darkseid
- Kernenergie een risico? Niet speciaal meer dan andere vormen van energie-opwekking. De groenen halen zo graag het 'veiligheids' argument aan, terwijl ze het dan altijd over accidenten hebben in landen die hier vér vandaan liggen met allesbehalve goed beveiligde installaties.. Bovendien zijn er nog altijd véél meer slachtoffers door hernieuwbare energie hoor, laten we daar dan ook maar mee stoppen of zijn we een beetje hypocriet?
- Ja kernenergie is "groen", hangt van uw definitie af natuurlijk. Kernenergie zou de enige oplossing voor global warming kunnen zijn, want met de doelstellingen die ze nu opgelegd hebben halen we het bijlange niet.
Ik ben trouwens enorm voor groene energie hoor, maar ik zie geen reden om echt
tegen kernenergie te zijn. Koolcentrales, daar moeten ze een einde aan maken.
Wat heeft de visie van de maatschappij te maken met de veiligheid/risico's van kernenergie?
N/o maar in deze zou ik het niet positief vinden om de burgers te betrekken

De media/groenen doen niet anders dan de mensen bang maken terwijl ze er niks van begrijpen dus het algemeen beeld tov kernenergie is gewoon fout.