Of toch niet?
e-proximus.be - Home page
Of toch niet?
e-proximus.be - Home page
het is wel interessant als je vaak in het buitenland zit, je hebt dan 10mb wat wel niet veel is maar goed genoeg voor een foursquare check in of voor als je in nood bent even je locatie te weten te komen...
Ik had vandaag gebeld en ze zeide ginder da tege de 15de iedereen al een mail zou moete hebbe gehad. Want de 5000 plaatse die ze hadde zen al op :P
Dan kan ik u zeggen ze zeveren want de 15de van wat dan de 15de :-).
Je kon meende ik maar afgelopen woensdag inschrijven voor generation connect, het is geweten er problemen waren met de mails die niet toekwamen maar de mensen hun registratie was wel gelukt.
Die 5000 die op zijn dat kan best zijn maar toch zijn er blijkbaar nog manieren waarop je wel kan bestellen.
Dinsdagavond betaalt.. Nog altijd niets ontvangen... ook nog geen bevestigingsmail....
Donderdag avond hier, bevestigingsmail heb ik aagekeregen. Zal wel voor maandag of dinsdag zijn dat ik mn nieuwe sim krijg.
Belachelijke actie eigenlijk, 5000. Hoop dat ze het vast regelen, want alle mensen die eventueel wouden overschakelen (zoals mij) maar zaten te wachten tot hun krediet op was hebben pech.
Als de actie niet terug komt heeft Mobile Vikings natuurlijk chance. Misschien geven ze alle mensen die na de 5000 kwamen een gewoon pay&go kaartje
.
ik zou graag nog een simkaart willen bestellen
gaat dit nog?
Precies wel via de link hier onder
e-proximus.be - Home page
Ik had me gelukkig donderdag ingeschreven, juist op tijd preciesBetaald met Ping Ping maar nog geen mail gehad.
Ben benieuwd!![]()
Weet er iemand een dienst waarmee ik mijn resterende 30 euro mv krediet kan overzetten naar paypal ofzo? Of andere nuttige dingen dat ik er mee kan doen?
K heb er eens naar gekeken maar ik snap niet hoe het juist werkt? Hoe kan ik het geld op paypal krijgen?
Edit: En hoe lang zou ik hier nog tijd voor hebben? Wanneer wordt mijn mobilevikings sim geannuleerd en heb ik die van proximus nodig, of stopt mijn mv kaart pas met werken als ik die van proximus activeer? En wanneer komt die van Proximus aan?
Kaartje word automatisch geactiveerd na paar dagen al, dus wie mv kaartje naar proximus heeft genomen en bv nog 50 euro heeft opstaan zal deze op kleine 2dagen moeten opbellen ofzo anders ben je het kwijt.
Ik verwacht zoals de meeste mensen kaartje te ontvangen de komende week.
Of je nu nog kan bestellen weet ik niet, de officiele pagina gaat het voorlopig niet meer maar via een andere die ik heb gepost blijkbaar (mss) wel.
Tis het proberen waard, lukt het niet, tja, dan is het maar zo.
De communicatie trekt alweer nergens op bij proximus hoor.
Betalen doe ik gewoon met de gewone bankcontact kaart via pc banking.
Hala Madrid
Titel nr 32.
Man U Titel nr 20.
Was 3 dagen geleden overgestapt naar MV. En uiteraard nu terug naar proximus. Op men werk heb ik bijna geen ontvangst met MV en internetten gaat daar ook verschrikkelijk traag dus hopelijk is dit zo mooi als het lijkt te zijn.
iemand nog een leuk idee om te doen met resterende belwaarde?
Ne maat van me zou ook willen overstappen maar die heeft nog dikke 100 euro op zijn kaart staan, die ziet dat natuurlijk niet zitten en gelijk heeft deze, das veel geld natuurlijk deze opgespaard heeft.
Een nieuw nr is de beste oplossing maar dat is iets dat je moet zien zitten om dit te doen, ik heb het alvast gedaan, ik kijk naar hetgeen ik moet betalen nu en naar hetgeen ik maar volgende week meer zal moeten betalen :-).
Het probleem is nu een beetje je geen 100% zekerheid hebt of ze nu nog mensen toelaten of niet.
gebeld naar proximus
en je kan je wel nog registreren
de registratieknop is gewoon verplaats naar hier
Generation Connect
heb me zojuist ook een simkaart besteld
Ik zit ook nog me 45 euro belkrediet, moet nog iets vinde om da op te doen
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)