Mja, welke apps mis je dan van de iphone?Ik vind de store zeer uitgebreid
Mja, welke apps mis je dan van de iphone?Ik vind de store zeer uitgebreid
iemand al een manier gevonden om te kunnen MMS'en (met MV)?
O jawel
Ook de Super App Store van Crackberry.
ik heb wel een paar apps staan, maar niet zoveel.
Ik heb BerryBuzz, BerryWeather, PlayerforYoutube (stond standaard op OS 6), FB en GoogleMaps, Oanda Currency Converter.
Voor de rest is de telefoon compleet vind ik.
Het is wel een feit dat iOS veel meer apps heeft, maar dat ligt dan ook aan de userbase. Veel jonger publiek en tevens veel meer ontwikkelaars.
Nu, elk platform heeft ze voor- en nadelen.
Bij de iPhone 4 had ik steeds schrik om die te laten vallen en om bijgevolg dan kapot te zijn. Bij een BB heb ik die schrik niet.
Iemand die de 9780 heeft & de 9700 heeft gehad: veel vooruitgang qua foto's en snelheid? (laatste puntje denk ik van niet)
Hier ga je veel aan hebben, denk ik:
BlackBerry Bold 9780 Review | CrackBerry.com
Ik ben er alleszins enorm tevreden over (kom wel van de 8900)
Volgende week ook een Bold 9780 gaan halen. Ik was even geneigd om op de Dakota te wachten, maar tegen die hier in België ligt kan ik gerust alweer switchen.
Mobistar BIS erbij nemen, anders is het de moeite niet waard.
Volgende week ga ik een bold 9700 halen maar hoe zie je of er os5 of os6 opsttaat?
Opties>Info over
ondertussen mijn 4de blackberry (5de eigelijk , torch was stuk , dus nieuwe gekregen) zou geen ander toestel meer willen .
en de Torch is het beste toestel waar ik al mee gewerkt heb![]()
heb het gelezen ja ... heb er nooit veel van gemerkt eigelijk , en de lag ook niet echt last van ... had alleen het probleem dat hij niet meer wou opladen , zou ook aan het OS liggen aangezien er nog mensen met dat probleem zijn , .... maar heb gewoon een nieuwe gekregen , en nu geen probleem meer mee
ik heb een jaar of 3,4? geleden een iphone gehad , toen hij net uitkwam in US , dus daar kan ik niet mee vergelijkenpersoonlijk ben ik heel tevreden over de browser .
heb altijd heel kritisch tegenover touchscreens gestaan , daarom ik altijd een blackberry had , maar bij deze combineer ik touch , met keypad ... voor mij heel aangenaam en snel om mee te werken
Heeft er iemand een goede screenprotector voor de Curve 8520?
Iemand ervaring met de BRANDO SCREENPROTECTOR ULTRA CLEAR BLACKBERRY CURVE 8520 of zijn er ook goedkopere?
Hallo !
Ik heb een vervelend probleem met mijn Blackberry curve 8520.
Ik heb een Bis abo maar toch gaat mijn internet niet meer ; dit al sinds deze morgen ..
Mijn wifi werkt wel ... Ik heb voordien nog geen problemen hiermee gehad .
Als ik mijn browser open en naar een site wil gaan komt er steeds op " kan geen verbinding maken met internet"
Kan iemand mij helpen ?
Alvast bedankt.
check eens of EDGE in hoofdletters staat of kleine letters.
Anders moet je effe een battery-pull dan. En je BB volledig opnieuw laten opstarten.
Quickpull is trouwens een app die zo een battery-pull simuleert. Heel handig IMO.
Ben zelf ook al jaren fervent BB gebruiker![]()
een beginnersvraag:waar vind ik de apn instellingen op men bb 9700?
heb mv mr kan niet op internet?alleen via wifi gaat het.
verder staat alles goed volgens mij,verbindgen aan.
heb mini opera als browser nodig vr mv of kan google ook?
is men 1e bb vandaar graag wat hulp van jullie.
alvast bedankt.
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)