Ik heb net even Obi-Jan zijn nummer beluisterd, was 't tot nu toe altijd vergeten.
Me likey very much. Enigzins langdradig en ik mis eerlijk gezegd wel vocals.
Iets in deze stijl zou ik graag eens op drum proberen, dus Jan, moest ge dit ooit live willen brengen ofzo ben ik eigenlijk wel geinteresseerd (andere instrumenten ook hoor, maar drum klinkt doenbaar voor mij)
Is Wacken compleet uitverkocht ?
Kan geen ticket kopen...
Ow dank u![]()
Ik heb wel nog niet direct de ambitie om live te gaan spelenMaar moest het ooit zover komen zal ik er aan denken. Nuja, ik heb sowieso al beloofd aan iemand dat moest ik ooit op een podium terecht komen dat ik poker face zou spelen, dan heb ik je sowieso al nodig
(idiote beloftes die ik ook altijd maak
)
Precies is er hier niemand van op de hoogte,kan zijn dat er ergens anders een thread voor is maar:RIP Gary Moore
Het Nieuwsblad - Rockgitarist Gary Moore overleden
Godverdomme he, Wacken uitverkocht.
Omdat sommige mensen het geld niet direct hebben ?
Vorig jaar keeg ik een mail die zei dat het uitverkocht was, direct naar de site gegaan en kon toch nog een ticket kopen.
Nu vorige week een mail gehad dat er nog 10.000 tickets waren, gisteren loon gehad en nu is alles weg.
Idioot uithangen?Nee,ik krijg het enkel op mijn heupen van mensen die denken dat ze alles van metal kennen terwijl ze enkel Metallica kennen van Black Album of zoiets,maar iemand die in een verleden bij een van de grootste groepen heeft meegespeeld,en nu een bluesverleden heeft,belachelijk wordt gemaakt,daar kan ik niet tegen.
Maar wee mij als ik dezelfde commentaar zou hebben moest Kirk Hammett,James Hetfield of Dave Mustaine moest sterven,terwijl die mannen nog niet tot aan de knieen van Gary Moore komen.
Het enige waar er in deze metalthread over wordt gepraat is mislukte Emo of slechte black metal,maar waar metal vandaan komt of over vergeten glories daar wordt er hier met geen woord over gerept.Men kan het beter de "metalthread over alles na 2000" noemen.
Als er bands zoals The Scorpions of Journey of Ozzy Osbourne worden aangekondigd voor een festival dan is het "boehoe,muziek voor oude zakken".Weet je wat?Zonder die bands luisterden jullie nu waarschijnlijk naar nog slechtere trance.
Wat vinden jullie van de nieuwe plaat van korpi, Ukon Wacka
Korpiklaani | Musique gratuite, dates de tournées, photos, vidéos
Wat scheelt er?Niet willen toegeven dat ik gelijk heb?Of komt dat niet overeen met "Tr00 ende kvlt"?
En nee,Moore wordt nergens belachelijk gemaakt maar de tijd dat metalheads de mensen waren met de hoogste tolerantie is ook lang geleden precies,Richie blackmore,Tony Iommi hebben ook niets met metal maken dan?
Nu goed,spelen jullie maar een beetje verder,ik zal wel op een forum gaan waar ze wel toleranter zijn,en je niet onmiddelijk voor bompa wordt uitgemaakt...
eerbetoon aan gary moore
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)