Ik zoek dus een 4870/4890/5770
Merk maakt niet uit.
Indien je eentje ter beschikking hebt, let me know!
Ik zoek dus een 4870/4890/5770
Merk maakt niet uit.
Indien je eentje ter beschikking hebt, let me know!
Laatst gewijzigd door Gothrek; 31 juli 2012 om 16:26
croimans heeft eentje te koop ā 50 euro
http://www.9lives.be/forum/gezocht/8...l#post16568342
Maar croimans zal die wrs al tot zijn limiet gepushed hebben door OC denk ik.
Heb nog een 4870 x 2 ( 1gb versie ) te koop van Sapphire ... in zeer goede staat ...
Hier ook eentje gevonden:
http://www.9lives.be/forum/b-s-hardw...-4890-1gb.html
Tot vanavond heb ik een hd4870 gereserveerd door ScSi009.
Mocht dit niet doorgaan heb ik ook nog een 1GB hd4870.
Al hoop ik natuurlijk dat de deal gewoon doorgaat.
Deze niet, dat was een andere die ook naar een overclocker is gegaan wegens de mods die erop zaten gesoldeerd.
Deze is alleen koelpasta veranderd voor betere temp en heeft meer als vervang vga gedient tijdens ombouw werkzaamheden in cases, zodat mobo open op tafel bleef werken voor internet.
en ja ik bied een Asus 4870 MATRIX aan.
ik heb nog een 4870 SAPPHIRE op overschot
niks mee gebeurt, dacht aan Minimum 50 euro EXCL verzenden.
Onmiddelijk verkocht 60 euro EXCL verzenden
voor 50€ kunt ge die komen ophalen...
Nogmaals, met deze kaart is niks gebeurt, altijd met stock koeler gewerkt, het was de andere die onder LNē gebruikt is en Vmods heeft ondergaan.
De koelpasta is bij deze vernieuwd door Evga Frostbite omdat bij de andere vga bij demontage voor de LNē pot, de originele koelpasta zo droog was als maar zijn kon, dus ook wel zo bij deze zou zijn.
Daarom dan gelijk bij deze nieuwe pasta erop gedaan, wat de temps zeker ten goede kwam.
Is deze info nu wel voldoende en logisch ?
@ Gothrek : en als je toch iets van OC kent, zou je moeten weten dat bij een lightning, MATRIX, classified vga geen bios flash hoeft te doen,
wegens de bios al open is (of een 2de bios door switch) voor volt aanpassingen in windows met software.
die wat ik aanbied is ook een Asus 4870 MATRIX,
MATRIX !!! geen bios flash nodig om eens uit te proberen, maar deze altijd met stock cooler gewerkt als normaal beeldscherm, de andere was de OC kaart die gepijnigd is als hell hahahaha.
Dus ik kan verstaan dat je wat gespeeld hebt met de volts op de stock koeling? voor 24/7 of voor de lol eens?
Lisifi, is dat een 1GB of een 512MB?
Croimans, zelfde vraag 1GB of 512MB?
Voor de lol ne keer, de andere was de overclock vga zoals ik al eerder heb gezegd.
op lucht beide getest kwa (max wat software geleverd door Asus en dus veilig is) , welke de laagste temp had op
900Mhz, en de beste is op LNē gegaan en Vmods ondergaan en en extra caps.
Dus...... deze is niks mee gedaan !
1Gb uiteraard
en in tegenstelling tot de andere aangeboden kaarten, (sorry guys)
is deze nooit gemod geweest, noch volt- noch clock-...
de mijne is ook nie gemod !
ik trek me trug hier, eindeloze discussie door betweters
Hier dus ook een 4870 1G versie te koop 45 euro inclusief verzendkosten. Ten laatste vanavond laten weten indien je de kaart wenst. Indien ik voor 22u niets hoor, verkoop ik de kaart voorlopig niet.
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)