Ik had er toch ook wel wat meer van verwacht na al die jaren.
Van de graphics dat het niet über-über ging worden kon je toch verwachten van Blizzard? Zij houden nog rekening met de systemen die niet zo up-to-date zijn é![]()
22/12/2012
:]
the world will perish then ! noes !!!!!
Van de week te horen gekregen dat ik voor chemo en recovery achteraf 4 weken mag doorbrengen in mijn afgesloten kamertje in het UZA. Bij het inloggen op mijn bnet acc een geel slotje gezien dus mijn hart maakte even een sprongetje om dan toch door te hebben dat die fuckers weeral te weinig beta keys hebben uitgestuurd en het reclame was voor zo ne authenticator
FUUUUUUUUUUUUUUUUu.. dees wordt een saaie maand![]()
Even een vraagje aan de diablo 2 spelers nog. Is er geen knop waarmee je kan zien welke loot er allemaal op de grond ligt? Ik zie er soms echt over!
Standaard is het ALT
Maar het beste is het om die knop op Spatie te zetten.
Bij options -> controls; kunt ge die instellen "Show Items"
Ge moet die knop indrukken als ge teleport doet. Want soms stopt ge met teleport als u muis op een kist of deur staat. Met die knop dus niet. Als ge ooit hardcore speelt dan gaan sorcjes nogal snel dood tijdens teleport als ge die knop niet gebruikt
Als ge windowed speelt is dat ook perfect om te teleporten; dan kunt ge niet buiten u scherm klikken
Verdomme; zijn ze nu nog altijd fundamentele dingen aan het veranderen..
En al deze dingen zijn details. Town portal, identify, salvage, ... dat zijn allemaal minieme zaken. who the fuck cares
stopt allemaal met WoW todat D3 in de rekken ligt! zullen ze snel D3 op de markt brengen, als ze zien dat het geld nimeer binnenstroomt!
Goeie post van op Gametrailers:
ThePowerOfHAT said: Geez. It's one thing to find major bugs or imbalanced features, but what bothers me here is that they're literally going back to the drawing board with some of the game's major foundations. How did Diablo III get this far into the development process if something as basic as character statistics wasn't even set in stone? These aren't issues that should've been discovered in a beta; they should've been recognized and dealt with months or even years ago in testing. If your game is already at the "beta" stage and you're just now realizing that some of the core aspects of it are broken, then you really have wasted a great deal of resources. Blizzard may make great games, but I don't believe that wasting time and money to such an extent is the mark of a great developer. Proper testing on a smaller scale could've ironed out these design issues well before so much work went into implementing them fully. I can understand a fledgling developer making these mistakes, but Blizzard has been in the industry for approximately two decades.
Deze poster heeft groot gelijk.
Meer bleiten, tgaat sneller komen dan![]()
Gametrailers is toch ook kort door de bocht dan. Je moet daar toch eens over nadenken, als je een optie niet uitwerkt en kunt zien of het in de praktijk echt werkt blijft het toch altijd een beetje gissen. Blizzard brengt altijd goeie games uit en dit zal deze keer niet anders zijn, ja het duurt naar mijn aanvoelen ook enorm lang maar het is nu zo. Ze zouden beter gewoon geen open beleid meer voeren en simpelweg alles zo snel niet op voorhand moeten aankondigen. Dat zou al enorm veel geklaag en gejammer kunnen vermijden, als ze al hun games zo uitwerken en tot fantastische resultaten komen waarom zouden ze diablo dan anders moeten aanpakken? Je kunt moeilijk een ijzersterke game verwachten en ook nog dat het meteen klaar is, er zit nu eenmaal maar een klein team van developers achter wat het sowieso al trager doet verlopen.
Als je echt iets nuttigs wil doen oefen dan je pols al goed om kramp te vermijden zodra het wel klaar is want dit spel gaat een aanslag zijn op je gezondheid![]()
En voor sommigen vooral op de portemonnee....dit spel gaat een aanslag zijn op je gezondheid![]()
Dat is relatief, natuurlijk je moet het wel degelijk aankopen en dat kost dan iets. Maar in die tijd dat je er in steekt, stel dat je eens een cafe of cinema bezoek overslaat dan doe je er uiteindelijk nog winst aan![]()
Dit begint echt wel belachelijk te worden. 4 of 5 jaar in ontwikkeling en er nog niet in slagen om fundamentele zaken in orde te krijgen. Is dat een junior team dat aan het werk is aan Diablo 3 of hoe zit dat daar eigenlijk?
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)