Gisteren de première gezien van The Amazing Spiderman. Ik moet toegeven, de beste van ze allemaal tot dusver. Aangenaam verrast door Andrew Garfield. De personages zaten ook sterk in elkaar deze keer. Topper.
Gisteren de première gezien van The Amazing Spiderman. Ik moet toegeven, de beste van ze allemaal tot dusver. Aangenaam verrast door Andrew Garfield. De personages zaten ook sterk in elkaar deze keer. Topper.
Laatst gewijzigd door Innocence; 4 juli 2012 om 22:52
Inderdaad, naar mijn mening dé beste Spidey film tot nog toe. Ze hebben wat vrijheden genomen met z'n origin. Maar daar tegenover staan Gwen Stacy, Web shooters en een veel betere neerzetting van Spider-Man zelf. Ook de Lizard vond ik al bij al wel nog vrij geslaagd.
Heh. Dat was inderdaad een beetje een cheesy scene, maar echt wel tof gedaan.
En inderdaad, 't is Rise AgainstHier ook al jaren één van m'n favo bands.
13 minuten durende featurette voor The Dark Knight Rises | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Laatst gewijzigd door -I-; 24 juli 2012 om 09:43
Guy Gardner zal Cartoon Network onveilig gaan maken: Introducing Guy Gardner |
Gisteren was het een belangrijke dag op de San Diego Comic-Con, wanneer enkele grote filmstudios hun nieuwe prenten kwamen voorstellen. Warner Bros. mocht hierbij natuurlijk niet ontbreken en alle ogen werden gericht op Man of Steel, de reboot van de filmfranchise rond DC‘s Superman onder regisseur Zack Snyder (Watchmen, 300). Deze trailer werd enkel bestemd voor het publiek op de Comic-Con, maar een cameraversie is inmiddels gelekt op het net dankzij de website We Got This Covered. Kijken is dus op eigen risico!
SDCC12: Eerste gelekte trailer voor Superman: Man of Steel | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Laatst gewijzigd door -I-; 24 juli 2012 om 09:43 Reden: Reclame
De allereerste Nederlandstalige review van MAN OF STEEL
Alles over Comics, Films & Boardgames met Nieuws, Reviews, specials en wedstrijden
PSN: Malkavian_be
Gisteren maakte Marvel Studios op de San Diego Comic-Con een einde aan de geruchten betreffende haar nieuwe films: Ant-Man en Guardians of the Galaxy zijn bij deze dus officieel bevestigd! Verder toonde men ook de logo’s voor de sequels tot Iron Man 2, Thor en Captain America: The First Avenger, dewelke Phase Two van het Marvel-filmuniversum officieel zullen inluiden.
SDCC12: Marvel Studios bevestigen nieuwe films | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Slechts één commentaar op dit nieuws: HELL YEAH , Guardians of the Galaxy!!!!!
Laatst gewijzigd door -I-; 24 juli 2012 om 09:43 Reden: Reclame
The Winter Soldier :o
*excited!!!!*![]()
Het langverwachte sluitstuk van Christopher Nolan zijn Batmantrilogie is eindelijk een feit. Kan de film de torenhoge verwachtingen waarmaken? Kom het te weten in de Brainfreeze-review!
The Dark Knight Rises | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Het was een drukke dag vandaag ivm Marvel Nieuws
In een recent interview met IGN bevestigde Bryan Singer, regisseur van de eerste twee X-Men-films en producer van X-Men: First Class, de eerdere geruchten dat de sequel op deze laatste Days of Future Past zal heten.
http://www.brainfreeze.be/2012/08/02...f-future-past/
Het was al langer een gerucht, maar volgens Deadline zou acteur Christopher Eccleston (Doctor Who, GI Joe: The Rise of Cobra) gecast zijn als een nieuwe slechterik in Thor: The Dark World, de sequel op de blockbuster van Marvel Studios uit 2011.
http://www.brainfreeze.be/2012/08/02...-world-bekend/
Volgens de website Variety zitten de filmstudio’s van Marvel/Disney en 20th Century Fox momenteel rond de tafel om de toekomst van twee franchises op het witte doek verder te bespreken: Daredevil en Fantastic Four. 20 Century Fox bezit momenteel de filmrechten op beide franchises, maar vermits Marvel hun filmuniversum met onder meer The Avengers (2012) en de opkomende Guardians of the Galaxy (2014) naar een meer kosmische hoek aan het uitbreiden is, wordt het misschien weleens tijd om bepaalde personages terug te kopen al dan niet om te ruilen.
Marvel en Fox rond de tafel omtrent Daredevil en Fantastic Four filmrechten? | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Damn laten we hopen dat ze een deal kunnen sluiten. Dit zou The Avengers 2 nog zaliger kunnen maken als de Fantastic Four mee kan doen. Of misschien zelfs een Secret War film?? Fanboy wetdreams . . .
Ik blijf hopen op een gevecht tussen de avengers en de bad guys waarin ineens spidey aan komt slingeren om de avengers te helpen.
De kogel is door de kerk. Op de zopas gehouden Disney Investors Conference Call werd officieel bevestigd dat The Avengers-regisseur Joss Whedon (Buffy the Vampire Slayer, Serenity) ook de sequel op de miljardenblockbuster van Marvel Studios zal schrijven en regisseren. The Avengers 2 zou gepland zijn voor een release in 2015 (ten vroegste) en wordt, net zoals haar voorganger, de culminatie van de volgende fase in het Marvel-filmuniversum. De film volgt hierbij op Iron Man 3, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier, Guardians of the Galaxy en Ant-Man.
Joss Whedon schrijft en regisseert The Avengers 2 (UPDATE) | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
DAMN veel Marvel Film nieuws . . .
De laatste weken gonsde het van de geruchten rondom de filmreboot van Marvels Daredevil. Fox had nog maar een paar maanden de tijd om een nieuwe film op poten te zetten. Op het laatste moment gooide de geplande regisseur David Slade de handdoek in de ring en stapte hij over naar een ander project. Daarna ging het min of meer mis en doemde de deadline (10 oktober) op.
Filmrechten van Daredevil alsnog terug naar Marvel? | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Eerder schreven we al dat The Avengers 2, de sequel op de Marvel Studios‘ miljardenblockbuster en derde grootste film aller tijden, wederom van script en regie wordt voorzien door Joss Whedon (Buffy the Vampire Slayer) en gepland staat voor een release binnen drie jaar.
The Avengers 2 krijgt officiële releasedatum | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Marvel Studios kondigde Guardians of the Galaxy pas vorige maand officieel aan, maar vandaag werd er al een eerste vroege plotbeschrijving bij verschillende filmdatabases gevonden. De film zal in de bioscoopzalen verschijnen op 1 augustus, 2014 en leidt in het Marvel-filmuniversum rechtstreeks tot The Avengers 2.
Vroege plotdetails gelekt voor Marvel’s Guardians of the Galaxy film? | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Eerder lieten we jullie al weten dat Warner Bros. zeer actief op zoek lijkt te zijn naar een regisseur voor hun verfilming van DC‘s grootste superhelden: de Justice League. Nu Ben Affleck alle speculatie heeft beëindigd door duidelijk te zeggen dat hij niets met de film te maken zal hebben, komt de geruchtenmolen nu alweer op gang.
De Wachowskis in de running voor Justice League film? | Brainfreeze | gedachten over comics koel geserveerd
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)