De TMF-awards
by , 12 oktober 2008 at 13:33 (1547 Bekeken)
In een gekke bui besloten een vriend en ik om naar de "coole" TMF-awards te gaan. Hij is 17 en ik ben 18 dus er zal wel iets zijn wat we oké vonden. Ik voelde echter al nattigheid de week voor het event, maar helaas we hadden al onze kaarten. We stappen de trein op, die trouwens vol geeks van FACTS 08 zat, en zoeken een plaatsje. Naast ons een dikke geeky chinees die de hele tijd in slaap viel en een meisje die verkleed was als [URL="http://i96.photobucket.com/albums/l187/Isisthefallen/Egyptian%20Anime/anime_egyptianfangirl.jpg"]deze[/URL] dame.
Eens aangekomen in Antwerpen Centraal kwam het al in ons hoofd dat we wel degelijk gescheten waren. De gemiddelde leeftijd van de stationgangers had zich op dat moment beperkt tot 14 jaar. Hop, de bomvolle bus op en richting Sportpaleis. Eens we afstapten was het een overbevolking van schreeuwerige blonde maagden wiens IQ niet verder reiken dan dat van de gemiddelde aardappel. "Gelukkig hebben we zitplaatsen" Onze plaatsen waren helemaal bovenaan, de andere kant van het podium en ook hier zat het stampvol blond gegiechel en getier. Gelukkig zat ik naast de moddervette moeder van één van die ondingen en moest ik dus niemand een aanmanende tik op de kaak geven gedurende de avond.
Vooraf liet de TMF-organisatie al graag eens Monsoon spelen van Tokio Hotel. Hierop schreeuwden die kinderen graag mijn trommelvliezen bij elkaar en geloof mij, het was niet de laatste keer dat ze hun keel hebben opengezet. Ze riepen bij het uitgaan van het licht, de camera die passeerde, elke artiest die het podium opkwam, elke genomineerde, elk stukje reclame, etc... Tot mijn verbazing was Bill "Tokio Hotel" Kaulitz niet genomineerd voor "Best female international" en won hij maar twee awards. Patje Krimson en zijn twee matroesjka's faketen zo hard ze konden en deden zelfs geen moeite om zelf de oude klassiekers in te zingen. Milk Inc. kreeg het sportpaleis terug met een vingerknip mee en Natalia zette ook haar beste beentje voor.
Toen neger-x aan zijn optreden begon zijn we wijselijk vertrokken van de prestigieuze TMF-awards. Kaviaar en champagne boeiden ons niet meer, we wouden naar huis. Iedereen die ook maar denkt om hier ooit naartoe te gaan, think twice.




