Kaiji S2 kwam wel maar een kleine 3 jaar na het eerste :'). Om maar niet te beginnen over Hajime no Ippo (SEASON 3 WHERE MADHOUSE). Enigste shoujo reeks dat ik mij herinner waarvan seizoen 2 vrij snel volgde op het eerste gemaakt door Madhouse was Saiunkoku Monogatari (welke niemand heeft bekekenSEASON 3 WHERE MADHOUSE)).
Dus zoveel hoop heb ik niet echt voor een 2de seizoen van chihayafuru![]()
Ik weet nu niet of de manga van Kaiji goed verkocht, maar Chihayafuru verkoopt wel zot goed:
cijfers september
cijfers maart
toch een stijging van 60.000 kopijen sinds de anime beginnen airen is...
Mjah, ik ben nu redelijk positief ingesteld en ik wil gewoon een s2![]()
Chihayafuru 25: Was leuk, nu alleen hopen op een 2de seizoen en dat Arata wat meer aan bod komt.
kill me baby tot 11 het word soms een beetje teveel moest ik het weten had ik het gevolgd
ben benieuwd wnnr ze bleach terug uitzenden al dan niet hoe hij er nu uitzag in laatste epis of niet
ben het gwn niet gwn om een anime die je al lange tijd volgt te zien stoppen![]()
Papa no Iukoto wo Kikinasai ep 12 final
en nu hopen op een 2e seizoen
De eerste 5 episodes van fairy tail, snap nog niet echt wat er nu zo goed aan moet zijn ... maar ik ga nog wel wat verder kijken![]()
Kheb ook net de eerste 5 episodes gezien, en kvind het wel cava. Enkel de animatie van Natsu zijn spells (of attacks , of hoe ge het ook zegt) vind ik echt lelijk gedaan... Khoop vooral dat het een vette main story gaat worden.
Nu ook zwaar aant twijfelen om de One Piece manga te lezen, maar alsk die dan weer heb ingehaald dan heb ik hetzelfde probleem als nu...I needs moar One Piece!
Ook de laatste 4 eps van Naruto bijgebeend, meh... niet slecht als ge alle overbodige stuff skipped, maar dan blijft er van 4 eps mss nog 15-20min over...
Natsume Yuujinchou Shi finaletis weer gedaan
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heb ik ook vaak met langere series. Reborn, d gray man, one piece, hxh zijn voorbeelden van series die ik in het begin maar zozo vond en die me toch na een 20tal afleveringen serieus hookten.
-Toriko 46, iedere keer als ik kijk krijg ik er honger van
En ook nog de laatste ep's gezien van Ano natsu de matteru, bakuman & chihaya. Die laatste 2 zijn zoals hier al aantal keer gezegd toppers waarvan het vervolg zo snel mogelijk mag komen en de onegai sensei look a like vond ik ook niet slecht.
Eindelijk heb ik weer alles bijgebeend, de laatste tijd had ik moeite om alles op tijd te bekijken. De paar nieuwe spring reeksen die al uitkwamen moet ik zelf nog checken.
Gintama: Pixeltama arc
Natsume S1: ep 6 en 7: lekker rustige serie voor het slapengaan![]()
blijkbaar komt er een vervolg op another
I know, wel weer enorm genoten van dit seizoen
Natsume S4 ep 13: voor velen precies geen super reeks, maar voor mij was dit een ware verademing tussen al het andere dat aangeboden wordt. De verschillende verhalen waren schitterend gebracht en de groei die we zagen van Natsume ea was opmerkbaar.
Een dikke 9/10 imo!
Danshi Koukousei no Nichijou ep 10: literature girl, If only you had your own show
Guilty Crown ep 13 - 14
Hunter x Hunter ep 22 - 24: toch eventjes verschoten van de reactie dat Gon had op Mike. Hij zag er toch vol vertrouwen uit, maar tijdens de ontmoeting liep er precies toch ook een rilling over mijn rugAlso, Killua has one weird family >_>
Nichibros 12: En het is gedaan, geen wekelijkse Ringo, Habara dosis meer.![]()
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)