Asus G60JX-JX032V Azerty - Laptopshop.be
Kopen of niet ?
Kan ik er wat deftig op gamen ? Medium is al zeer goed
Asus G60JX-JX032V Azerty - Laptopshop.be
Kopen of niet ?
Kan ik er wat deftig op gamen ? Medium is al zeer goed
Mijn laptop crashte vandaag fataal en ik kan dus kiezen:
* ofwel een nieuwe laptop kopen maar wel vanaf 0 terug beginnen
* ofwel formatteren en evenzeer alles kwijt zijn (maar de laptop is rotslecht en bijna 3 jaar oud dusja...)
Mijn oog viel ook meteen op de Asus G60JX.
Nadelen:
* geen ledscherm
* geen blu-ray lezer (heb ik wel nooit ofzo dusja xD)
* usb 2.0 (ik weet niet of 3.0 al beschikbaar is maar deze laptop zou de komende 3 jaar in mijn bezit zijn, en achterlopen op technologie is niet fijn natuurlijk)
* geen fingerprint (voor mezelf niet nuttig)
* gamer-achtige cover
* 6-cell batterij ipv 9-cell (voor mezelf niet nuttig, zit altijd op stroom)
* geen full hd (voor mezelf niet nuttig)
Voordelen:
* superieure graka (geforce gts 360m)
* intel core i5
* 4 gig ddr3 ram
* 500 gig HD
* 4 usb-poorten
* knap scherm
* hdmi
* bluetooth
* wifi n
* cam
Enige minpunt vind ik de 6cell, maar je kan makkelijk een 9cell kopen
Ik heb geformat trouwewens.
Niemand een mening over deze laptop? Kopen of niet?
Ik vindt het allezinds een monster : D
iemand ?
Laatst gewijzigd door Davion; 15 februari 2010 om 18:34
Die GTS360M is een renamed GT240.
ASUS GeForce GT240 GDDR5 Video Card ENGT240 | ASUS ENGT240,GeForce GT240,ENGT240/DI/512MD5/AGDDR5,Video Card,ASUS ENGT240 GDDR5 Video Card ENGT240/DI/512MD5/A Graphics Frame Rate Benchmark Review | Benchmark Reviews Performance Tests
Als je wil weten of hij het goed doet in games.
De GTS 360M is eerder een rename voor een GTS 260M waarbij de gts360m een iets hogere core snelheid heeft dus waarschijnlijk iets beter presteerd dan de gts260m. Een gts 360m valt denk ik zeker niet te vergelijken en is zeker een stuk sneller dan een gt 240m
beste website voor het vergelijken van notebook grafischekaarten
Notebookcheck: NVIDIA GeForce GTS 360M
Als je grafische kaarten van notebooks wilt vergelijken moet je al zeker geen benchmarks geven van een desktop grafische kaart want die zijn over het algemeen zowiezo sneller ookal hebben ze dezelfde naam. Tenzij je echt wilt zeggen dat een notebook gts360m overeenkomt met een desktop gt240? Maar dan moet je dat duidelijk vermelden want de kans bestaat dat de ts of andere forum gebruikers dan gaan denken dat een notebook gt 240m even snel zou zijn als een notebook gts 360m , wat niet het geval is.
Laatst gewijzigd door css[Style]; 15 februari 2010 om 08:26
Ik heb de specs nog eens nagekeken en ik stoot op enkele kleine onduidelijkheden
* zit er nu een bluray in of niet? want nu staat er van wel, vorige week was het: neen
* ik las ergens dat er 1 usb 3.0 poortje op zat...
* ik las van 2 personen dat er blijkbaar geen bluetooth aan boord is, hoewel dit wel zo hoort te zijn
* in de specs van laptopshop staat: 3.5 mm audio: niet aanwezig??
Straks bestellen, woensdag is em er normaal. Ik post wel wa ervaringen :d
Laatst gewijzigd door Davion; 21 februari 2010 om 14:58
geen bluray, geen bluetooth, niets vermeld dat er USB 3.0 aanwezig is
van de audio zie ik ook niets staan
bij mij => 1067€
Verder onderzocht: wel bluetooth en geen usb 3.0
bluray is deze week toegevoegd op laptopshop, 1099 euro. Waarschijnlijk een toevoeging?
Woensdag is em er, als die dingen niet aanwezig zijn moet ik gaan vechten want het staat zo wel op de site!
buiten de overpriced alienware laptops heb ik nog geen laptop gezien die echt de moeite is om te gamen, raad ik niemand aan.
dus deze laptop is de moeite niet waard?Jij koopt dus liever geen laptop dan? Want er is nog geen enkele die je aanstaat?
Ik denk dat deze laptop zeer goed is qua prijs-kwaliteit
als het voor het gamen is liever niet, met 1000 euro heb je een massieve desktop waar je alle huidige games aan 1920 op 1080 speelt zonder horden of stotten, met een laptop mag je dat garantie vergeten voor dat geld om maar een vergelijking te maken, meeste van die ingebouwde grakas draaien aan lagere snelheden wegens te snel overhitten, daar zit de grootste beperking.
zoals ik zei de alienwares zijn de beste gaming laptops maar zijn dan weer te duur voor hetgeen ze zijn.
Edit: ik las net dat je op medium wil gamen, over het hoofd gezien, daar is die laptop die je voorstelt dan wel voor geschikt volgens mij.
Niet iedereen is geinteresseerd in een desktop he, als ge puur wilt gamen koopt ge idd een desktop maar velen willen hun laptop ook voor andere dingen gebruiken.
Voor een laptop te zijn is dees een zalig ding me dunkt.
Alienwares zijn overigens ook extreem lelijk.
Ik wil goe gamen ma het hoeft nie op quality MAX te zijn. Alle is mooi tegenover de kwaliteit waarop ik nu speel en zelfs dat vind ik al redelijk mooi.
Ik denk wel dat ik met die laptop verschillende games wel op MAX quality ga kunne draaienCOD4 en LFD enzo en natuurlijk vele leuke oudere games.
Ik ben al blij als het spel werkt, het mag oms nog shocken, maar als het werkt bne ik blij. Ik kan op de huidige PC niet eens LOTR spelen *zucht*
Nu quote ik hier mezelf:
* er is geen usb 3.0, was een beetje te optimistisch mss
* bluray aanwezig, hoewel dat niet easy te vinden was.
* net als bluetooth, ik vind er eigenlijk niks over, maar het moet aanwezig zijn. Ik heb gemaild met laptopshop en die verzekeren me dat het erop staat maar wanneer ik drivers wil installeren krijg k de melding dat de adapter niet aangesloten is. Hier zijn blijkbaar meerdere problemen over met Asus lees ik zowat op het internet. Heeft iemand een idee om dit probleem op te lossen??
* 3.5mm audio out aanwezig
Ik heb enkel de games COD4 en Left 4 Dead 2 getest en beiden speel ik op de allerhoogste kwaliteit aan 110 fpsleuke laptop dus
Op dit moment bekijken 1 gebruikers deze discussie. (0 leden en 1 gasten)